Број на оглас: 3185362
Објавен на: 24.05.2020, 19:31
1 / 5

Се продава камп во Градиште

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


Камп приколката е на одлична локација на 50 метри до плажата.
Сопствен простор од 55 м2 поплочен со бекатон плочки и дрвена ограда.
Целосна опрема :Тенда,фрижидер,телевизор,мини шпорет,пластична маса со столици.
Цена по договор