Број на оглас: 3185361
Објавен на: 05.03.2019, 21:51
1 / 5

Opel Astra Gtc 1.7 125ps 2007

2.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odicna 1.7 125 ps 2007 god na 139.000 realni so servisna kniska dva kluca cena do mk 2200€ bez plateni davacki