Број на оглас: 3185206
Објавен на: 05.03.2019, 21:54
1 / 6

Seat Altea 1.9 tdi 77kw-05 E4 it dokumenti

2.200 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Altea 1.9 105 ps odlicna euro 4 140.000 km kolata e vo itaija moze da se donese so KAPAR za poveke inf 078697756