Број на оглас: 3184980
Објавен на: 17.04.2019, 00:21
1 / 12

Mitsubishi Lancer

1.300 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Lancer
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mitsubishi Lancer 2.0
Odlicno socuvan
Od oprema poseduva:
Elektrika na stakla i retrovizori
Soncev krov
Centralno zaklucuvanje
Novi zimski gumi
Registriran do Juni 2019
Kontakt: 078 536 425