Број на оглас: 3184860
Објавен на: 19.04.2019, 19:33
1 / 12

ROVER 600 DIZEL FUL OPREMA KLIMA VEBASTO

1.100 € Цената не е фиксна 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Rover
Модел:
600
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ROVER 600 DIZEL FUL OPREMA VEBASTO CENTRALNO ZAKLUCUVANJE KLIMA GUMI DOBRI MOTOR DOBAR SERVIS GOLEM ENTERIER ZACUVAN GREACI NA SEDISTA ZACUVANA MAKSIMALNO SVE FUNKCJONIRA OD PRV GAZDA moze i zamena