Број на оглас: 3184030
Објавен на: 22.05.2019, 11:51
1 / 2

Prodavam HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 god.

8.000 € 8.700 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
114 kw / 155 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 2007 god so full oprema, vo odlichna sostojba. Neuvezuvana NEUVEZUVANA 070452270 070452270 070452270 070452270 070452270