Број на оглас: 3183991
Објавен на: 19.03.2019, 14:15
1 / 6

Mercedes 1922

5.600 € Цената не е фиксна 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes 19 22 vo odlicna sostojba registriran do 9ti mesec nova cerada,luft federi dolzina na sanduk 6.50