Број на оглас: 3183897
Објавен на: 05.07.2020, 10:06
1 / 12

BMW 520 D F10 2013g

1 €
Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 520 dizel 2012g avtomatik doneseno od Germanija.Napraven komplet servis novi diskovi so novi gurtni ,ulje filtri novi aluminiumski bandasi so novi mishelin alpine5 gumi bez nikakvi vlozuvanja po nego potrosuvacka 5.5l kombinirano momentalno na BG tabli a moze da se carini za eden den.
Moze zamena .