Број на оглас: 3183656
Објавен на: 23.05.2020, 19:28
1 / 4

Dynacord fx20

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat