Број на оглас: 3183499
Објавен на: 22.02.2019, 22:44
1 / 11

SUBARU FORESTER 2.0 DIESEL

8.500 €
Марка:
Subaru
Модел:
Forester
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
123 kw / 167 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noseno od svajcaria
Full oprema
Vo dobra sostojba
Zelen karton

070240199