Број на оглас: 3183376
Објавен на: 03.06.2020, 23:16
1 / 12

TRINX velosipedi

11.900 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Golemina na trkala 26" , ceni na modelite:
K-016 =9900 den.
K-036 =10500den
M-100 =11900den.
M-116 =12900den.
M-136 =13900den.
M-500 =14900den.
N-106 =14900 (zenski model)
Golemina na trkala 27.5" ,ceni na modelite:
K-016 elite =12300den.
K-036 elite =12900den.
M-100 elite =12990den.
M-116 elite =13900den.
M-136 elite =14900den.
M-500 elite =15500den.
M-700 elite =19400den.
M-1000 elite =19990den.
Rabotno vreme: 10-17h (rabotni denovi)

Потврден огласувач
 City bike Ohrid (претпријатие)