Број на оглас: 3183081
Објавен на: 18.04.2019, 16:16
1 / 10

MERCEDES A180CDI -05

3.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Mercedes A180CDI (80KW-109KS)
6brzini 2005g full oprema vo odlicna sostojba 4 novi michelin gumi plateno se do registracija.