Број на оглас: 3183039
Објавен на: 20.05.2019, 17:26
1 / 2

RADIO ZA GOLF 5

50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e novo izvadeno e od golf 5 2008 godina bez nitu edna grepka i parira na povejke vidovi vozila touaran,passat, golf plus.
Cena fiksna 50 evra!!!
Tel za kontakt ----> 075586590