Број на оглас: 3182730
Објавен на: 25.03.2019, 14:36
1 / 10

VW Passat 2.0TDI 177HP DSG BLUEMOTION 

15.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава