Број на оглас: 3182264
Објавен на: 22.07.2019, 15:27
1 / 5

Fiat Grande Punto

3.500 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Fiat Grande Punto registrirano do 05.12.2019godina