Број на оглас: 3182103
Објавен на: 30.04.2019, 18:39
1 / 5

Peugeot 306 1.9 xtdt zamena za skuter Aprilia

999 €
Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto tehnicki e vo odlicna sostojba, servisirano so sitni kometicki zabelski moze zamena za skuter aprilia