Број на оглас: 3182066
Објавен на: 01.07.2020, 05:47
1 / 2

Водоводџија водоинсталатер хаусмајстор

9 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Majstor za site vidovi defekti okolu vasiot dom.doagam po povik ili po dogovor.