Број на оглас: 3181792
Објавен на: 19.03.2019, 09:55
1 / 7

Reno megan 1.4

1.380 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam reno megan 1.4 benzin so realni kilometri registrirana cela godina dobar motor enterier od oprema poseduva klima koja raboti,centralno,servo,abs,arbg,el.na stakla,centralno,servo,bord kompiutr,komandi na volan kolata sasiski nema skapano osven sitni grebnatinki normalno za tie godini.