Број на оглас: 3181685
Објавен на: 10.05.2019, 17:18
1 / 5

YAMAHA R6.IDEALNO SOCUVANA

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2000
Модел:
R6
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Bg .tabli .motorot raboti pefekno plocki lanec zapcanici menjac se ok.novi gumi Dunlop.izduf viper