Број на оглас: 3180867
Објавен на: 06.09.2019, 15:15
1 / 11

Mercedes Benz 612 D - 97'

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ЦЕНА ПО ДОГОВОР
- MERCEDES BENZ VARIO 612D
- Година на производство 1997
- Зафатнина на моторот 2874 cm3
- Сила на моторот 85 kw