Број на оглас: 3180066
Објавен на: 04.03.2021, 22:23
1 / 5

PLAC DO PATOT SUPER LOKACIJA EKSTRA CENA

5.500 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2166 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAM PLAC NAD PANORAMA SPROTI IGRALISTETO NA RIDOT I SPROTI DOMOT NA OTPAD SLOMA MLADEN..
Prosdavam plac 2166m/2 vo mesnosta CESMEDZIK do patot na 20metri..
EKSTRA CENA PREKRASNA LOKACIJA BARAJTE ME IMA MESTO ZA EKSTRA DOGOVOR MOZE ZAMENA ZA VOZILO.
Zainterisirani barajte me na 070-370-004
SAMO NA OVOJ BROJ 070-370-004 Dimitar
SAMO NA OVOJ BROJ 070-370-004 Dimitar