Број на оглас: 3179586
Објавен на: 19.02.2019, 13:08
1 / 3

Mr.

1.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
M20
Боја:
White
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


S prodava Mobil Nokia vo mnogu dobar sostojba