Број на оглас: 3179541
Објавен на: 06.04.2020, 17:49
1 / 4

GUMI 215 45 r17 dobri

1.499 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodavaat dve gumi 215 45 r17
gumite se dobri ne se krivi ne se ni lepeni
cenata e za dvete gumi 1500den