Број на оглас: 3179195
Објавен на: 14.02.2020, 23:27
1 / 6

Se prodavat skii Techno 1.70 svajcarski

60 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat skii Tecno 1.70 cm i konduri Kastinger br.37-39 vo dobra sostojba doneseni od Svajcarija.
Informacii na telefon 070226453