Број на оглас: 3179112
Објавен на: 23.03.2019, 20:46
1 / 1

Spirali Golf l (1)

По Договор Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1985
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zadni spirali izvadeni od Golf 1..