Број на оглас: 3179082
Објавен на: 19.02.2020, 21:15
1 / 3

Riper

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava riper donesen od Italija so novi ralnici, rabotna zafatnina 2.70... za poveke inf na tel. 078 447 445