Број на оглас: 3178625
Објавен на: 05.06.2019, 14:56
1 / 12

VW PASSAT 1.9 TDI 74 kw.

2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 1.9 TDI 74 kw.
Redovno servisiran smenet lamela potisna
Smeneta e prednica komplet
Alu bandazi
Obicna klima