Број на оглас: 3178292
Објавен на: 18.03.2019, 17:55
1 / 7

KYMCO K-PIPE 125

1.000 €
Марка:
Kymco
Вид:
Останато
Година:
2014
Модел:
K-PIPE

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e 2014 godina so pominati samo 5300 km.Registriran e do avgust 2019.
Bez nitu edna zabeleska kako od salon.
Potrosuvacka 2.5 l -100 km.
Za povekje info:070-525-535