Број на оглас: 3178266
Објавен на: 02.08.2020, 10:22
1 / 1

MASINI KOMPLET ZA PERALNA

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Wap so ladna I ropla voda
Pravosmukalka so dva motori
Penomad
Kompresor