Број на оглас: 3178197
Објавен на: 18.02.2019, 10:19
1 / 11

DREBONG (ALATI)

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


SITE ALATI SE VO DOBRA SOSTOJBA DONESENI OD STRANSTVO.
CENATA PO DOGOVOR

INFORMACII SAMO NA OVOJ TELEFONSKI BROJ: 071-588-002 NAFRI