Број на оглас: 3178117
Објавен на: 19.03.2019, 08:14
1 / 4

Nike air vapormax 2018

4.000 МКД Цената не е фиксна 4.500 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
41
Боја:
Темно сива

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Nike air vapormax 2018 original model koi se mnogu retki vo mk, novi nikogas ne koristeni...

https://m.nike.com/us/en_us/c/innovation/vapormax