Број на оглас: 3178010
Објавен на: 08.07.2019, 16:23
1 / 4

ALFA 90

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ALFA 90 VO ODLICNA SOSTOJBA PRISPOSOBENA ZA PARNO
KONTAKT : 071 244 478
METODI : 071 244 478