Број на оглас: 3177953
Објавен на: 30.06.2019, 22:07
1 / 7

AUDI A3 1.6 TDI 2013

8.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ВОЗИЛОТО Е ДОСТА СОЧУВАНО