Број на оглас: 3177814
Објавен на: 19.03.2019, 14:11
1 / 10

Opel Corsa C 1.2 2003g

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel corsa c 2003g so 148000km kolata e vo odlicna sostojba smeneto ulje filtri sponi stabilizatori korpa lamela hidro lager. Registracija do 29.10.2019