Број на оглас: 3177654
Објавен на: 25.03.2019, 20:39
1 / 12

AUDI A8 - 2.5 TDI *** ZAMENA ***

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto poseduva visoko nivo na oprema :

-Klima
-Klimatronik
-Dvozonska klima
-Servo volan
-Airbag
- BOSE Surround System
-Aluminski bandazi
-Podesuvanje na volan po visina
-Centralna brava
-Alarm
-Radio CD
-Metalik boja
-ABS
-Greachi na retrovizori
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori

-ESP
-Bord kompjuter
-Tempomat za brzina

-CD Charger 6 CD
-Navigacija

-Parking senzori
-Sonchev krov so kelii
-Kozen salon

-Greachi na sedishta
-Elektricno podesuvanje na sedishta
-Kontroli na volan
-Ksenon svetla
-Napraveni redovni servisi

MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO SO VASA DOPLATA