Број на оглас: 3177572
Објавен на: 20.03.2019, 17:54
1 / 6

Pezo 206 hdi 2.0 2003 god na delovi moze i celo

650 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Pezo 206 hdi 2.0 2003 godina na delovi moze i celo kolata e vo vozna sostojba