Број на оглас: 3177521
Објавен на: 04.12.2019, 20:31
1 / 12

Mercedes T E270 CDI

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam E270 CDI karavan registriran do 02:12:2019god