Број на оглас: 3177472
Објавен на: 17.05.2019, 21:33
1 / 5

Nova ekstra jakna....

700 МКД Цената не е фиксна 800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
M
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova jakna crna M broj, od mek suskavec materijal, so kapa koja se vadi, i e dosta prijatna za nosenje....Taman e za izmegu period, a se nosi i vo poladno vreme, zasto ne e tanka. Vnatresno e vatirana so mek materijal koj voopsto ne poti. CENA: 700 denari

Tel:075/361-048. Prakjam po kargo....