Број на оглас: 3177134
Објавен на: 16.02.2020, 09:35
1 / 10

Seat Leon fr 2.0tdi

4.850 € Цената не е фиксна 4.899 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2007 GODINA
REG DO 24.09.2020
2.0 TDI
170 KS
FR MODEL/ FULL OPREMA
NOVI ZIMSKI GUMI/ MOZE ZAMENA
REDOVNO SERVISIRAN