Број на оглас: 3177126
Објавен на: 15.03.2019, 18:13
1 / 5

Kymco Super8 50cc

800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Trajno reg
Pirelli gumi
Super sostojba
Mallosi kit
Cena 850e