Број на оглас: 3177026
Објавен на: 15.03.2019, 16:01
1 / 1

Akumulator

2.500 МКД
Марка:
Audi
Модел:
A6
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Akumulator Banner 12v 80Ah 700a super moknost. kupen januari 2016 vozen na kola do pred 15 dena. Ispraven