Број на оглас: 3177024
Објавен на: 15.03.2019, 16:00
1 / 2

Audi A6 c5

9.500 МКД
Марка:
Audi
Модел:
A6 c5
Tип на делови:
Осовина /Предница тркала

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prednica komplet za Audi A6 c5, A4 B4 i B5model pasuva i na Pasat B4 i B5 model. Sodrzi 4 dolni ramenja, 4 gorni ramenja, 2 stabilizatora i 2 sponi. Marka Voto