Број на оглас: 3176859
Објавен на: 05.05.2019, 18:59
1 / 8

Kia Magentis

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Magentis
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
136 kw / 185 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna stostobja bez zabeleski na karoserija i enterier
So realni 170 000km so servisna kniska od prv gazda. So ful oprema
Mozi zamena za pomala kola

Cena po dogovor