Број на оглас: 3176700
Објавен на: 27.03.2020, 01:05
1 / 1

Fujitsu Siemens D2461-A22 GS 2 AM2

600 МКД Цената е фиксна 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Вид на оглас: Се продава


Ispravna maticna ploca od fujitsu siemens
za montaza treba orginalno kukiste i ladilnici