Број на оглас: 3176340
Објавен на: 25.03.2019, 13:00
1 / 12

VW Fox 1.2 Benzin Germansko carineto - Seat Ibiza , Vw Polo

2.850 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Fox 1.2 40kw (ist motor i menuvac kako Polo) uvezeno od Germanija plateni site davacki do registracija. Klima (klimata funkcionira) ,voziloto e servisirano ,tehnicki mnogu ispravno kako novo i nema dopolnitelni davacki vo nego . Vredi da se vidi !