Број на оглас: 3176191
Објавен на: 15.07.2019, 01:04
1 / 6

Procesor Zoom G5N

220 € 250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Zoom G5N.
Нов, воопшто не користен, купен од Артист.
Гаранција 2 години.
Audio interface...
Со него доаѓа софтвер: Cubase LE 10 (free download) + Zoom Guitar Lab
Одлична машина...
Купен 19750ден.
https://www.zoom-na.com/products/guitar-bass-effects/guitar/zoom-g5n-multi-effects-processor