Број на оглас: 3175897
Објавен на: 19.05.2019, 19:36
1 / 12

Seat Leon

55 € Цената не е фиксна 5.199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Seat leon 1.9 105 ks, uvezen od swiss pred skoro 2 god, donesen so vozenje. Kolata e mn zacuvana i odrzana, napraven e golem i mal servis, nov akumulator exide pod garancija, nema ni 5 denari po neze za davanje. Znaci kolata e 100% realna i vo original sostojba karoseriski i enterierno.Nema ni 1 km vrateno, kolata mi e zemena za dusa, ne za preprodavanje ima razlika.