Број на оглас: 3175115
Објавен на: 16.04.2019, 13:45
1 / 5

ALFA ROMEO 159 1.9JTDM

3.000 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ALFA ROMEO 159 vo odlicna sostojba.
Napraven e full servis pred 1 mesec.
Kolata e uvezena od germanija i e so realni km.
sila na motorot e 110kw-150ks.
potrosuvacka 5 5.5l
Kolata ne e carineta,do mk tabli +800-900e
barajte na 070-532-582 Vase.
BEZ ZAMENI