Број на оглас: 3174886
Објавен на: 15.03.2019, 12:29
1 / 3

Sony xperia Xa1 ZACUVAN KAKO NOV

5.400 МКД 5.700 МКД
Марка:
Sony
Модел:
Xperia Xa1
Боја:
Roségold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mobilniot e koristen 3 meseci vo odlicna sostojba e donesen e od stranstvo otklucen e na site mrezi