Број на оглас: 3174881
Објавен на: 15.03.2019, 12:29
1 / 6

Prodavam huawei p9 povolno

7.000 МКД 7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
p9
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mobilniot raboti odlicno nema nikakva mana smeneta mu e nova baterija kozmeticki e dobro zacuvan osven vo kjosot so ima edna mala puknatina hi so ne se ni gleda